Tere tulemast minu kodulehele Nailsart

Tere! Minu nimi on Viktoria. Ma pakun geelküünte paigaldamise teenust ilusalongis ,,LaVita Studio“ Tallinnas, Lasnamäel. Töö käigus kasutan kvaliteetset materjali ja uusi tehnoloogiaid. Steriilsus, küünte kauakestvus ja ilu on garanteeritud. Tulge proovima ja Te ei kahetse.

Geelküünte paigaldamine

Iga naine tahab ilusaid ja hooldatud küüsi, kuid iga kord pole võimalik neid kasvatada soovitud pikkuseni. Kui üks küüs murdub

Geellakk maniküür

Maniküür geellakiga muutub tänapäeval aina populaarsemaks. Seda on väga lihtne peale kanda ja küüs tundub väga naturaalne.

Parafiinihooldus

Kui Teie käte või jalgade nahk on liiga kuiv, siis parafiinihooldus on just Teie jaoks. Eriti hea on see protseduur liigeseprobleemidega

Disainid

Akvaariumi disain

Kassisilma efekt

Prantsuse maniküür

Baasiline disain

Vedel kivi

4D disain

Geel küünte paigaldamiseks ja tugevdamiseks

Geel - on looduslik polümeer, mis kantakse Teie küüneplaadile andmaks sellele vajaliku kuju ja pikkuse. Geel laseb naturaalsel küünel hingata (mida ei tee akrüül), seepärast paljud soovivad lihtsalt tugevdada oma küüsi geeliga, mis annab võimaluse kasvatada naturaalne küüs soovitud pikkuseni. Geel on oma küünele täiesti ohutu, ta parandab küüne struktuuri (küüs ei hakka kihistuma).
Geeli peale kandmisel ei ole järsku lõhna, mis on see-eest akrüülil.
Geel kõvastub UV lambi all, mis välistab küünte seene teket.
Umbes 3-4 nädala tagant tuleb teha hooldus, mille käigus eemaldatakse freesi abil ülemine geeli kiht ja pannakse uus.
Disaini võimalusi on tohutult palju.